MÍSTNÍ KNIHOVNA V CHOTYNI
Naposledy aktualizováno: 22.02.2019 10:05:30
Počasí Chotyně - Slunečno.cz
Sestavuji aktuální kalendář ...
hledej
Návštěv :
Celkem : 4864
Týden : 8
Dnes : 0
podrobnosti

 

   JABLKOBRANÍ 2017 - FOTOGRAFIE Z VYDAŘENÉ AKCE

  *********************************************************************************************

 

Další ročník mikroregionálních oslav hostila Chotyně. Vyšlo krásné počasí. Navíc se pořádající obec může pochlubit sportovním a parkovým areálem kolem řeky Nisy. Prostředí v těsné blízkosti sokolovny s venkovním hřištěm, pěšinami, trávníky, remízky i šumící řekou poskytlo akci velice příjemné zázemí, které dokázalo celou událost ještě více pozvednout.

Oslavy opět zdaleka netvořily jen kulturní akce. Celá akce si klade za cíl především upevňovat kontakty a spolupráci obyvatel sdružených obcí. Sobota tak přinesla sportovní zápolení, jednotlivé obce představily své zajímavostí i ukázky tradičních výrobků. Nechyběla technika dobrovolných hasičů i presentace dalších místních spolků. Z pódia k tomu všemu zahrály skupiny 20 deka duše, Team revival a především u mladší generace oblíbený Sebastian. Nezapomnělo se ani na děti s řadou atrakcí. Spolu s tatínky mohly například obdivovat schopnosti rádiem řízených aut nebo prozkoumat požární auta. Vedle moderních také vzácný exponát zásahového nákladního vozu Mercedes Benz, který sem dorazil z Muzea hasičské techniky v Chrastavě.

Starostové obcí sdružených v mikroregionu též společně zasadili v jihovýchodní části parku lípu jako připomínku stého výročí republiky.

 

Něco málo z oslav Mikrogegionu Hrádecko -Chrastavsko

8.9.2018 Chotyně 

 

https://www.zonerama.com/Album/4614903 

 

 

Mikroregion

 

 

 

 

 
Proces zabral 0.0053 sekund času a 0.72MB paměti.